EĞİTİM YAZILIMLARI TIP YAZILIMLARI DANIŞMANLIK LİSANS İŞLEMLERİ HAKKIMIZDA

Genel Kültür ve

Dil Eğitiminde

Destek

Ürünler ile Daha

Modern bir Eğitim !

69.00 TL

 

4.000 Flash Cards ve İngilizce Türkçe Sözlük

İngilizce - Türkçe ve Türkçe - İngilizce Flash Cards ve Sözlük

 

MaveSoft 4.000 Flash Cards ile hem İngilizce hem de Türkçe olarak 4.000' in üzerinde kelimeyi resimli olarak çalışabilir, zorluk derecesini ayarlayabilir, bunun yanında 1. seviyedeki tüm kelimelerin İngilizce sesli telafuzlarını da dinleyebilirsiniz. 4000 FC 3 Seviyeye ayrılmıştır. İlk seviye Başlangıç Seviyesidir, İkinci Seviye daha karışık kelime ve tamlamaları içerir. 3. seviye ise Genel Kültür ağırlıklı kelimelerdir.

Ürünün içinde Matbu Kart yoktur. Ürün tamamen bir yazılım ürünüdür ve bilgisayar üzerinde kullanılır.

 
Kullanıcı bu seviyeler içinde çalışırken Hayvanlar Aleminden, Trafik İşaretlerine, Bitkiler Dünyasından Spor Aletlerine kadar çok çeşitli kelime ve tamlamaları resimleri ile çalışabilir, bunları daha iyi kavramak için farklı testler ile kendisini deneyebilir ve geliştirebilir. Bunların yanında farklı konularda hazırlanmış olan yüzlerce genel kültür sorusu ile hem İngilizce hem de Türkçe olarak genel kültür seviyesini artırabilir. Bu genel kültür testleri ve resimli çoktan seçmeli testler ile dil öğrenimi hem daha görsel hem de daha eğlenceli olacaktır.

FC 4000 ürününün içinde 300.000 kelime karşılıklı bir Türkçe - İngilizce, İngilizce - Türkçe sözlükte yer almaktadır.

Bunlara ek olarak kullanıcının günlük hayatta genel olarak karşısına çıkan 1000 adet üzerinde günlük cümle de ürün içinde kullanıma sunulmuştur.

Ürün Özellikleri :

 • 4.000 Resimli Çalışma Kartı

 • + 500 Sesli Çalışma Kartı

 • + 1.000 Genel Kültür Sorusu

  + 1.000 Günlük Kullanım Cümlesi

  300.000 Kelime Karşılıklı Türkçe - İngilizce Sözlük

 • 3 Seviye

 • Soru Cevaplı Testler

 • Dil Anlam Çalışmaları

 • Çoktan Seçmeli Resimli Testler

 • Çoktan Seçmeli Genel Kültür Testleri

© 2002 - 2011 by MaveSoft. Tüm hakları saklıdır. MaveSoft ve Yazılımlarının isimleri tescilli ticari markalardır ve hakları MaveSoft ticari markasının sahibine aittir. İzinsiz olarak kullanılamaz ve herhangi bir alanı kopyalanamaz.