EĞİTİM YAZILIMLARI TIP YAZILIMLARI DANIŞMANLIK LİSANS İŞLEMLERİ HAKKIMIZDA

Genel Kültür ve

Dil Eğitiminde

Destek

Ürünler ile Daha

Modern bir Eğitim !

99.00 TL

 

GKS 25.000 Genel Kültür Seti

Dünya Tarihinden, Hayvanlar Alemine; Oscar Ödüllerinden, Olimpiyatlara kadar 100'den fazla başlıkta 25.000' den fazla Soru ve Cevap ile Daha Kültürlü bir Yaşama Kapılarınızı Açabilirsiniz !

 

* 25.000 Seçilmiş Soru ve Cevabı
* 5 Zorluk Derecesi
* Tek ve Çift Kişilik Oyunlar
* Online Skor Takibi
* Online Güncelleme İmkanı
 
ÜRÜN DETAYLI ÖZELLİKLERİ ;
 
- Zorluk seviyelerine ayrılmıştır, böylece herkesin kendi seviyesini ölçebilmesi için kolaylık sağlar

- İçerisinde 25.000 in üzerinde soru bulunmaktadır. Bu rakam büyük bir ansiklopedi konu başlık sayısı veya 10 adet büyük soru kitapçığı boyutunda bir rakamdır. 100'lerce farklı konudan sorulan bu sorular sizin şimdiye kadar hiç ilgili olmadığınız bir konu hakkında da belirli bilgilere sahip olmanızı sağlayacaktır.

- Tek kişilik ve çift kişilik test/oyunlar vardır. Burada kullanıcının hem kendi kendine hem de bir aile üyesi veya arkadaşı ile yarışmasını sağlamak istenmektedir. Tekli çalışma sonunda yapılan skor Ulusal Skorlar tablosuna da aktarılabilir. Böylece herkes kendi yaptığı skoru ulusal skor tablosunda internet üzerinden de takip edebilir.

- Online Güncelleme imkanı bulunmaktadır. Ürünü aldıktan sonra içindeki sorular ile yetinmek şeklinde bir durum yoktur. Ürün içindeki sorular ayda en az 2 kez yapılan güncellemeler ile kısım kısım değiştirilmektedir. Böylece ürün devamlı olarak kendini yenilemektedir. Bu da sizin yaşayan bir ürüne sahip olduğunuzu gösterir.

- Ulusal Skor Takibi yapılabilir. Bu tablo üzerinden tüm dünyadan programı kullanan kullanıcılar arasında en yüksek skorlara ulaşmak için daha çok çalışmanız gerekip gerekmediğini öğrenebilirsiniz.

- Ergonomik ekranlara sahip olan ürün ile çok daha estetik ve kolay kullanım imkanına sahip olacaksınız.

- Bu ürün bir yazılım ürünüdür, sistem içerisinde resimli veya sesli soru bulunmaz, ürün tek kullanıcı lisanslıdır, yükleme sonrası CD'den bağımsız olarak çalışır, internet üzerinde skor takibi için internet bağlantısı gerekir, internet bağlantısı programın çalışması için gerekli değildir,

 
Ürünün içerdiği konu başlıklarından bazıları ise şöyledir ;

> Dünya Tarihi

> Dünya Coğrafyası

> Dünya Mimarisi

> Dünya Ülkeleri

> Hayvanlar Alemi

> Bitkiler Alemi

> Türkiye Coğrafyası

> Türk Tarihi

> Osmanlı Tarihi

> Dinler Tarihi

> Dünya Savaş Tarihi

> 20.yy Tarihi

> Sanat Tarihi

> Olimpiyatlar

> Sinema

> Güncel Yaşam

> Teknoloji

> Fen Bilimleri

> Keşifler ve Kaşifler

> İcatlar ve Mucitler

> Müzik Ödülleri

> Dünya Şirketleri

> Ekonomi ve Finans

> Uluslararası Organizasyonlar

> Dünya Edebiyatı

> Türk Edebiyatı

> Film Ödülleri

> Politika ve Siyaset Tarihi

© 2002 - 2011 by MaveSoft. Tüm hakları saklıdır. MaveSoft ve Yazılımlarının isimleri tescilli ticari markalardır ve hakları MaveSoft ticari markasının sahibine aittir. İzinsiz olarak kullanılamaz ve herhangi bir alanı kopyalanamaz.