EĞİTİM YAZILIMLARI TIP YAZILIMLARI DANIŞMANLIK LİSANS İŞLEMLERİ HAKKIMIZDA

Proje Yazılımları,

Paket Yazılımlar

ve

Danışmanlık Hizmetleri

MaveSoft Yazılım ve Danışmanlık

 

MaveSoft Yazılım ve Danışmanlık 2002 yılında Türkiye'nin önde gelen şirketlerinde yüksek düzeyde yöneticilik yapmış kişilerden oluşan bir kadro ile kurulmuştur. Çalıştıkları şirketlerde farklı departmanlarda yöneticilik ve danışmanlık pozisyonunda görev yapmış ve kariyerlerinde önemli projelere imza atmış yöneticilerin danışmanlık hizmetleri sayesinde 2002 yılından bu yana bir çok yurtiçi ve yurtdışında hizmet veren bir çok şirkete proje teslim yazılımlar ve danışmanlık hizmeti verilmiştir. Proje hizmetlerinin yanında paket yazılımlar ile de dünya genelinde 40.000 den fazla son kullanıcıya ulaşılmış ve hizmet verilmiştir.

 

Proje teslim yazılımlar ve Danışmanlık hizmetlerini genel olarak paket çalışmalarla yürüten MaveSoft, paket yazılımlarda %100 Türk Sermayesi ile hizmet veren en önemli şirketlerden birisidir. Portföyünde Muhasebe yazılımı bulunmayan yazılım şirketleri arasında en çok kullanıcıya sahip şirketlerden birisi olan MaveSoft Yazılım, 7/24 hizmet anlayışı ile tüm müşterilerine %100 Teknik Destek ve Hizmet prensibiyle iş yaşamına devam etmektedir.

 

MaveSoft marka değerini dünya çapında hizmet veren şirketler ile ortaklık anlaşmaları imzalayarak her geçen gün daha da artırmaktadır. 2011 yılı içerisinde dünya genelinde iş ve ticaret konulu yayıncılık hizmeti veren bir şirket ile ortaklık görüşmeleri olumlu şekilde sonuçlandırılarak; danışmanlık hizmetlerini dünya geneline yaymayı planlamaktadır.

 

MaveSoft Yazılım'ın Türkiye genelinde yaygın müşteri ağının içinde ülke bazında önemli firmalarda bulunmaktadır. Bu firmalardan bazıları Referanslar sayfasında listelenmiştir. Referansları görmek için tıklayınız ...

 

Her türlü soru ve görüşünüzü MaveSoft Yazılım ve Danışmanlık şirketine musterihizmetleri@mavesoft.com adresinden gönderebilir ve bizimle paylaşabilirsiniz. Sorularınız uzman ekiplerimiz tarafından en kısa zamanda cevaplanacak ve size ulaştırılacaktır.

 

© 2002 - 2011 by MaveSoft. Tüm hakları saklıdır. MaveSoft ve Yazılımlarının isimleri tescilli ticari markalardır ve hakları MaveSoft ticari markasının sahibine aittir. İzinsiz olarak kullanılamaz ve herhangi bir alanı kopyalanamaz.