EĞİTİM YAZILIMLARI TIP YAZILIMLARI DANIŞMANLIK LİSANS İŞLEMLERİ HAKKIMIZDA

Uzman Kadrolar

ile

Düşük Maliyet,

Verimlilik ve

Yüksek Karlılık !

MaveSoft Danışmanlık Hizmetleri

 

MaveSoft Danışmanlık 2002 yılında Türkiye'nin önde gelen şirketlerinde yüksek düzeyde yöneticilik yapmış kişilerden oluşan bir kadro ile kurulmuştur. Çalıştıkları şirketlerde farklı departmanlarda yöneticilik ve danışmanlık pozisyonunda görev yapmış ve kariyerlerinde önemli projelere imza atmış yöneticilerin danışmanlık hizmetleri sayesinde 2002 yılından bu yana bir çok yurtiçi ve yurtdışı şirket girdi maliyetlerinde azalmalar, satış grafiklerinde artışlar ve üretimlerinde verimlilik artışları yaşamışlardır.

 

MaveSoft Danışmanlık bir şirkete danışmanlık hizmeti vermeden önce ihtiyaçları tamamı ile analiz eden, şirketin genel ve detay süreçlerini inceleyen bir göz ile çalışmalarına başlamaktadır. Şirketlerin ihtiyaçlarının ne olduğunu anlamak için şirketin tüm süreçlerinin iyi anlaşılması gerektiği prensibi ile çalışan MaveSoft Danışmanlık, bir web sitesinin yapılmasından üretim alanına alınacak bir MRP yazılımına kadar her türlü teknik donanımın tamamı ile şirketin ihtiyaçlarına göre konfigüre edilmesini öngörmüştür. Bu plan doğrultusunda departmanlar arası kopukluk ve veri akış kaybı şirketlerin yaşadığı en büyük sorunlardan biridir. Şirketlerin düzenli yaşamaları için iş akışlarını iyileştirmek gerekliliğini çalıştığı şirketlere aktararak sorunlara farklı açılardan bakabilme yeteneğine sahip MaveSoft Danışmanlık; çalışma yaptığı her firma ile iyileştirme konusunda çok verimli yollar katetmiştir.

 

MaveSoft Danışmanlık bir çok konuda danışmanlık hizmeti vermesine rağmen ana uzmanlık konuları aşağıda listelenmiştir.

Lojistik Hizmetleri,

Teknoloji Yatırımları,

İş Akış Süreçleri,

Web Hizmetleri,

Dış Ticaret ve Gümrük Hizmetleri,

Sourcing.

 

Süreçlerini iyileştirmek ve daha verimli bir çalışma ortamı yakalamak isteyen her türlü firmaya destek vermekten mutlu olacak olan MaveSoft Danışmanlık'dan hizmet almak isteyen her yetkili info@mavesoft.com email adresinden bizimle irtibata geçebilir. Şirketinizin ilgi alanına göre ekibimizden bir uzman sizinle en kısa zamanda irtibata geçecektir.

 

© 2002 - 2011 by MaveSoft. Tüm hakları saklıdır. MaveSoft ve Yazılımlarının isimleri tescilli ticari markalardır ve hakları MaveSoft ticari markasının sahibine aittir. İzinsiz olarak kullanılamaz ve herhangi bir alanı kopyalanamaz.